Ihned k dispozici žádost o cenovou nabídku.
Řada peristaltických dávkovacích čerpadel Watson-Marlow Qdos 120 nabízí nejvyšší přesnost a spolehlivost při manipulaci s kapalinami. Tato čerpadla jsou navržena tak, aby snižovala provozní náklady díky vysoce přesnému dávkování s přesností ±1% a opakovatelností ±0,5%.
Čerpadla Qdos 120 poskytují průtoky od 0,1 do 2000 ml/min (0,001-31,7 USGPH) a zvládnou tlak až 7 barů (100psi). Srdcem této řady je jedinečná hlava čerpadla ReNu, která zajišťuje přesný, lineární a opakovatelný průtok. Technologie ReNu maximalizuje dobu provozuschopnosti tím, že zabraňuje zachycení plynu nebo ucpání ventilu, a hlavu čerpadla lze vyměnit rychle a bez použití nářadí. Tím se minimalizují prostoje a snižuje se množství chemického odpadu, což přispívá k bezpečnosti obsluhy.
Čerpadla řady Qdos 120 jsou robustní a spolehlivá a mají stupeň krytí IP66, díky němuž jsou vodotěsná a prachotěsná. Jsou navržena pro nepřetržitý provoz. Čerpadla pracují při okolních teplotách od 5 °C do 45 °C se santoprenovými hadicemi a od 5 °C do 40 °C s hadicemi SEBS nebo PU. S hladinou hluku nižší než 70 dB(A) ve vzdálenosti 1 metr přispívají k příjemnému pracovnímu prostředí.
Qdos 120 nabízí širokou škálu funkcí, včetně manuálního, analogového, PROFIBUS nebo kontaktního režimu řízení. Řízení průtoku má působivý rozsah až 20000:1. Volitelně lze čerpadla napájet stejnosměrným napětím 12-24 V.
| Tlak (bar) | Maximální průtok (l/h) |
| 0 | 120 l/h |
| 1 | 120 l/h |
| 2 | 120 l/h |
| 3 | 120 l/h |
| 4 | 120 l/h |
| 5 | 120 l/h |
| 6 | 120 l/h |
| 7 | 120 l/h |
| Model | Qdos 120 (všechny varianty) |
| Funkce | Specifikace |
| Rozsah průtoku | 0,1 - 2000 ml/min (0,001 - 31,7 USGPH) |
| Maximální tlak | 7 barů (100 psi) RMS |
| Přesnost | ±1% |
| Opakovatelnost | ±0,5% |
| Rozsah kontroly | 20000:1 |
| Třída IP | IP66 |
| Hladina hluku | <70 dB(A) ve vzdálenosti 1 m |
| Hmotnost pohonu | 4,6 kg (10 lb 2 oz) |
| Hmotnost hlavy čerpadla | 1,1 kg (2 lb 7 oz) |
| Maximální teplota kapaliny (Santopren) | 45 °C (113 °F) |
| Min. teplota kapaliny (Santopren) | 5 °C |
| Maximální teplota kapaliny (SEBS a PU) | 40 °C (104 °F) |
| Min. teplota kapaliny (SEBS a PU) | 5 °C |
| Možnosti krmení | 100-240 V 50-60 Hz AC, 12-24 V DC |
| Rychlost sběrnice PROFIBUS | 9,6-1 500 kb/s |
| Číslo článku | Produkt | Cena |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |