Διαθέσιμο ζητήστε αμέσως προσφορά.
Το Qdos 30 Remote με κεφαλή αντλίας Santoprene σε αριστερόστροφη σχεδίαση προσφέρει μια έξυπνη λύση για ακριβή και απομακρυσμένη δοσομέτρηση υγρών. Αυτή η δοσομετρική αντλία συνδυάζει την αξιόπιστη απόδοση της σειράς Qdos με τη δυνατότητα εξωτερικού ελέγχου μέσω σημάτων επαφής ή αναλογικών εισόδων, ενσωματώνοντας τέλεια στα υπάρχοντα περιβάλλοντα διεργασιών.
Χάρη στην ανθεκτική στα χημικά κεφαλή αντλίας από Santoprene, η αντλία είναι κατάλληλη για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών, ακόμη και με επιθετικά ή λειαντικά υγρά. Η συντήρηση είναι εύκολη χάρη στο σύστημα ReNu, το οποίο σας επιτρέπει να αντικαταστήσετε γρήγορα και με ασφάλεια ολόκληρη την κεφαλή της αντλίας χωρίς εργαλεία. Η Qdos 30 Remote έχει σχεδιαστεί για χρήστες που αναζητούν μέγιστο έλεγχο και ευελιξία σε μια συμπαγή και χαμηλής συντήρησης λύση διανομής.
| Πίεση (bar) | Μέγιστη ροή (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Μοντέλο | Qdos 30 Τηλεχειριστήριο - Santoprene - Αριστερά |
| Θέση κεφαλής αντλίας | Σύνδεσμοι |
| Υλικό κεφαλής αντλίας | Santoprene |
| Διατροφή | 100-240 V AC |
| Επικοινωνίες | Εξωτερικός έλεγχος (ψηφιακά και αναλογικά σήματα) |
| Επιχείρηση | Έλεγχος έναρξης/διακοπής και δοσομέτρησης μέσω εξωτερικών σημάτων |
| Μέγιστη ροή | 30 l/h |
| Μέγιστη πίεση | 7 bar |
| Ακρίβεια | ±1% γραμμική, ±0.5% επαναληψιμότητα |
| Κατηγορία προστασίας | IP66 / NEMA 4X |
| Διαστάσεις | 185 x 221 x 160 mm |
| Βάρος | 5,7 kg |
| Εφαρμογή | Εξωτερικά ελεγχόμενη δοσολογία σε βιομηχανικές διεργασίες |
| Αριθμός άρθρου | Προϊόν | Τιμή |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |