Διαθέσιμο ζητήστε αμέσως προσφορά.
Η Qdos 30 PROFIBUS με κεφαλή αντλίας SEBS και δεξιά έκδοση είναι μια βιομηχανική δοσομετρική αντλία με πλήρη ενσωμάτωση σε δίκτυα PROFIBUS DP. Αυτή η έκδοση επιτρέπει τον άμεσο ψηφιακό έλεγχο, την παρακολούθηση της κατάστασης και τη διάγνωση σφαλμάτων, καθιστώντας την ιδανική για αυτοματοποιημένα περιβάλλοντα όπου η αξιοπιστία και η ακρίβεια είναι ζωτικής σημασίας.
Η ανθεκτική στα χημικά κεφαλή της αντλίας SEBS είναι ανθεκτική σε επιθετικά και λειαντικά υγρά και χάρη στο σύστημα ReNu, η κεφαλή της αντλίας μπορεί να αντικατασταθεί γρήγορα χωρίς εργαλεία. Η δεξιά έκδοση είναι ιδανική για εφαρμογές όπου η αντλία τοποθετείται στη δεξιά πλευρά του συστήματος.
| Πίεση (bar) | Μέγιστη ροή (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Μοντέλο | Qdos 30 PROFIBUS - SEBS - Δεξιά |
| Θέση κεφαλής αντλίας | Δεξιά |
| Υλικό κεφαλής αντλίας | SEBS |
| Διατροφή | 100-240 V AC |
| Επικοινωνίες | PROFIBUS DP |
| Επιχείρηση | Πλήρης έλεγχος δικτύου μέσω fieldbus |
| Μέγιστη ροή | 30 l/h |
| Μέγιστη πίεση | 7 bar |
| Ακρίβεια | ±1% γραμμική, ±0.5% επαναληψιμότητα |
| Κατηγορία προστασίας | IP66 / NEMA 4X |
| Διαστάσεις | 185 x 221 x 160 mm |
| Βάρος | 5,7 kg |
| Εφαρμογή | Ψηφιακή μέτρηση διεργασιών σε βιομηχανικά περιβάλλοντα PROFIBUS |
| Αριθμός άρθρου | Προϊόν | Τιμή |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |