Galima prašyti citatos iš karto.
"Qdos 30 Remote" su "Santoprene" siurblio galvute kairėje pusėje yra išmanus sprendimas tiksliam ir nuotoliniam skysčių dozavimui. Šis dozavimo siurblys sujungia patikimą "Qdos" serijos našumą su galimybe valdyti iš išorės kontaktiniais signalais arba analoginėmis įvestimis, todėl puikiai įsilieja į esamą technologinę aplinką.
Dėl cheminėms medžiagoms atsparios santopreno siurblio galvutės siurblys tinka įvairiems darbams, net ir su agresyviais ar abrazyviais skysčiais. Techninę priežiūrą lengva atlikti dėl "ReNu" sistemos, kuri leidžia greitai ir saugiai pakeisti visą siurblio galvutę be įrankių. Siurblys "Qdos 30 Remote" skirtas naudotojams, siekiantiems maksimalaus valdymo ir lankstumo kompaktiškame ir mažai priežiūros reikalaujančiame dozavimo sprendime.
| Slėgis (bar) | Didžiausias srautas (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Modelis | "Qdos 30" nuotolinio valdymo pultas - "Santoprene" - kairysis |
| Siurblio galvutės padėtis | Nuorodos |
| Siurblio galvutės medžiaga | Santoprene |
| Mityba | 100-240 V KINTAMOSIOS SROVĖS |
| Ryšiai | Išorinis valdymas (skaitmeniniai ir analoginiai signalai) |
| Operacija | Paleidimo/išjungimo ir dozavimo valdymas išoriniais signalais |
| Didžiausias srautas | 30 l/h |
| Didžiausias slėgis | 7 barai |
| Tikslumas | ±1% linijinis, ±0,5% pakartojamumas |
| Apsaugos klasė | IP66 / NEMA 4X |
| Matmenys | 185 x 221 x 160 mm |
| Svoris | 5,7 kg |
| Paraiška | Išoriškai valdomas dozavimas pramoniniuose procesuose |
| Straipsnio numeris | Produktas | Kaina |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |