Saadaval on kohe hinnapakkumise taotlus.
Qdos 30 Remote koos SEBS-pumbapeaga ja vasakpoolse versiooniga on mõeldud rakendusteks, kus on vaja välist juhtimist. Digitaal- või analoogsignaalide kaudu saab pumpa hõlpsasti integreerida olemasolevatesse seadeldistesse, ilma et see kahjustaks täpsust või usaldusväärsust.
SEBS-pumbapea pakub suurepärast keemilist vastupidavust, mistõttu pump sobib mitmesugusteks doseerimisrakendusteks veepuhastuses, keemilistes protsessides ja mujal. Tänu tööriistavaba ReNu-süsteemile on pumbapea vahetus kiire ja ohutu. See vasakpoolne versioon sobib ideaalselt paigaldustesse, kus on vajalik vasakpoolne ühendus.
| Rõhk (bar) | Maksimaalne vooluhulk (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Mudel | Qdos 30 Remote - SEBS - vasakpoolne |
| Pumbapea asend | Lingid |
| Pumbapea materjal | SEBS |
| Toitumine | 100-240 V AC |
| Kommunikatsioon | Väline juhtimine (digitaalsed ja analoogsignaalid) |
| Operatsioon | Käivitamise/peatamise ja doseerimise juhtimine väliste signaalide kaudu |
| Maksimaalne vooluhulk | 30 l/h |
| Maksimaalne rõhk | 7 baari |
| Täpsus | ±1% lineaarne, ±0.5% korratavus |
| Kaitseklass | IP66 / NEMA 4X |
| Mõõtmed | 185 x 221 x 160 mm |
| Kaal | 5,7 kg |
| Taotlus | Väliselt kontrollitav kemikaalide doseerimine tööstuslikes protsessides |
| Artikli number | Toode | Hind |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |