Tilgjengelig be om et tilbud umiddelbart.
Qdos 30 Remote med SEBS-pumpehode og venstreversjon er utviklet for bruksområder der det er behov for ekstern styring. Via digitale eller analoge signaler kan pumpen enkelt integreres i eksisterende installasjoner uten at det går på bekostning av nøyaktighet eller pålitelighet.
SEBS-pumpehodet har utmerket kjemikaliebestandighet, noe som gjør pumpen egnet for en rekke doseringsoppgaver innen vannbehandling, kjemiske prosesser med mer. Takket være det verktøyfrie ReNu-systemet er det raskt og trygt å skifte ut pumpehodet. Denne venstreversjonen er ideell for installasjoner der det kreves venstrekobling.
| Trykk (bar) | Maksimal gjennomstrømning (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Modell | Qdos 30 Fjernkontroll - SEBS - Venstre |
| Pumpehodeposisjon | Lenker |
| Materiale for pumpehode | SEBS |
| Ernæring | 100-240 V AC |
| Kommunikasjon | Ekstern styring (digitale og analoge signaler) |
| Drift | Start/stopp og doseringskontroll via eksterne signaler |
| Maksimal gjennomstrømning | 30 l/t |
| Maksimalt trykk | 7 bar |
| Nøyaktighet | ±1% lineær, ±0,5% repeterbarhet |
| Beskyttelsesklasse | IP66 / NEMA 4X |
| Dimensjoner | 185 x 221 x 160 mm |
| Vekt | 5,7 kg |
| Søknad | Eksternt styrt dosering av kjemikalier i industrielle prosesser |
| Artikkelnummer | Produkt | Pris |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |