Saatavilla pyydä tarjous välittömästi.
Qdos 30 Universal 24R, jossa on SEBS-pumppupää ja oikeakätinen versio, on tehokas ja joustava 24 V DC-syöttöjännitteellä toimiva annostelupumppu. Tämä versio tukee sekä käsikäyttöä että ulkoista ohjausta digitaalisten ja analogisten signaalien avulla, joten se soveltuu automatisoituihin sovelluksiin pienjänniteympäristöissä.
Kemikaaleja kestävän SEBS-pumppupään ansiosta tämä pumppu soveltuu monenlaisille nesteille, myös aggressiivisille kemikaaleille. ReNu-pumppupään konseptin ansiosta huolto voidaan suorittaa nopeasti, siististi ja ilman työkaluja. Oikeakätisen muotoilun ansiosta tämä pumppu on helppo sisällyttää asennuksiin, joissa on oikeakätinen linjaus.
| Paine (bar) | Suurin virtaus (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Malli | Qdos 30 Universal 24R - SEBS - Oikealle |
| Pumpun pään asento | Oikea |
| Pumpun pään materiaali | SEBS |
| Ravitsemus | 24 V DC |
| Viestintä | Yleisohjaus (manuaalinen ja ulkoinen) |
| Operaatio | Manuaaliset, digitaaliset ja analogiset signaalit |
| Suurin virtaus | 30 l/h |
| Maksimipaine | 7 baaria |
| Tarkkuus | ±1% lineaarinen, ±0.5% toistettavuus |
| Suojausluokka | IP66 / NEMA 4X |
| Mitat | 185 x 221 x 160 mm |
| Paino | 5,7 kg |
| Hakemus | Pienjänniteannostelujärjestelmät, joissa on joustava ohjaus teollisuussovelluksissa |
| Artikkelin numero | Tuote | Hinta |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |