Galima prašyti citatos iš karto.
"Qdos 30 Universal 24R" su SEBS siurblio galvute ir dešiniosios rankos versija yra galingas ir lankstus dozavimo siurblys, veikiantis 24 V nuolatine įtampa. Ši versija palaiko tiek rankinį valdymą, tiek išorinį valdymą skaitmeniniais ir analoginiais signalais, todėl tinka automatizuotam naudojimui žemos įtampos aplinkoje.
Dėl cheminėms medžiagoms atsparios SEBS siurblio galvutės šis siurblys tinka įvairiems skysčiams, įskaitant agresyvias chemines medžiagas. Dėl "ReNu" siurblio galvutės koncepcijos techninę priežiūrą galima atlikti greitai, švariai ir be įrankių. Dėl dešiniosios konstrukcijos šį siurblį lengva įtraukti į įrenginius su dešiniojo posūkio lygiuote.
| Slėgis (bar) | Didžiausias srautas (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Modelis | "Qdos 30 Universal 24R" - SEBS - Dešinysis |
| Siurblio galvutės padėtis | Dešinė |
| Siurblio galvutės medžiaga | SEBS |
| Mityba | 24 V NUOLATINĖ SROVĖ |
| Ryšiai | Universalus valdymas (rankinis ir išorinis) |
| Operacija | Rankinis, skaitmeninis ir analoginis signalas |
| Didžiausias srautas | 30 l/h |
| Didžiausias slėgis | 7 barai |
| Tikslumas | ±1% linijinis, ±0,5% pakartojamumas |
| Apsaugos klasė | IP66 / NEMA 4X |
| Matmenys | 185 x 221 x 160 mm |
| Svoris | 5,7 kg |
| Paraiška | Žemos įtampos dozavimo sistemos su lanksčiu valdymu pramonėje |
| Straipsnio numeris | Produktas | Kaina |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |