Tilgjengelig be om et tilbud umiddelbart.
Qdos 30 Universal med SEBS-pumpehode og høyrehåndsutførelse er en fleksibel og pålitelig doseringspumpe som egner seg for både manuell drift og ekstern styring via analoge og digitale signaler. Denne versjonen gir maksimal kontroll over doseringsprosessen, noe som gjør den egnet for en rekke ulike industrielle bruksområder.
SEBS-pumpehodet er konstruert for et bredt spekter av kjemiske væsker og er svært motstandsdyktig mot aggressive medier. Takket være det smarte ReNu-systemet kan hele pumpehodet enkelt skiftes ut uten verktøy, noe som sikrer minimal nedetid og maksimal sikkerhet under vedlikehold. Den høyrehendede versjonen gjør denne pumpen egnet for installasjoner med pumpehodetilkobling på høyre side.
| Trykk (bar) | Maksimal gjennomstrømning (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Modell | Qdos 30 Universal - SEBS - Høyre |
| Pumpehodeposisjon | Høyre |
| Materiale for pumpehode | SEBS |
| Ernæring | 100-240 V AC |
| Kommunikasjon | Universell kontroll (manuell og ekstern) |
| Drift | Manuelle, digitale og analoge signaler |
| Maksimal gjennomstrømning | 30 l/t |
| Maksimalt trykk | 7 bar |
| Nøyaktighet | ±1% lineær, ±0,5% repeterbarhet |
| Beskyttelsesklasse | IP66 / NEMA 4X |
| Dimensjoner | 185 x 221 x 160 mm |
| Vekt | 5,7 kg |
| Søknad | Fleksibel dosering med manuell eller ekstern styring i industrielle applikasjoner |
| Artikkelnummer | Produkt | Pris |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |