Galima prašyti citatos iš karto.
"Qdos 30 Universal" su SEBS siurblio galvute ir dešiniosios rankos konstrukcija yra lankstus ir patikimas dozavimo siurblys, tinkantis tiek rankiniam valdymui, tiek išoriniam valdymui analoginiais ir skaitmeniniais signalais. Ši versija užtikrina maksimalią dozavimo proceso kontrolę, todėl tinka įvairioms pramoninėms reikmėms.
SEBS siurblio galvutė skirta įvairiems cheminiams skysčiams ir pasižymi puikiu atsparumu agresyvioms terpėms. Dėl išmaniosios "ReNu" sistemos visą siurblio galvutę galima lengvai pakeisti be jokių įrankių, taip užtikrinant minimalias prastovas ir maksimalų saugumą atliekant techninę priežiūrą. Dėl dešiniosios versijos šis siurblys tinka įrenginiams, kuriuose siurblio galvutės jungtis yra dešinėje pusėje.
| Slėgis (bar) | Didžiausias srautas (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Modelis | "Qdos 30 Universal" - SEBS - Dešinysis |
| Siurblio galvutės padėtis | Dešinė |
| Siurblio galvutės medžiaga | SEBS |
| Mityba | 100-240 V KINTAMOSIOS SROVĖS |
| Ryšiai | Universalus valdymas (rankinis ir išorinis) |
| Operacija | Rankinis, skaitmeninis ir analoginis signalas |
| Didžiausias srautas | 30 l/h |
| Didžiausias slėgis | 7 barai |
| Tikslumas | ±1% linijinis, ±0,5% pakartojamumas |
| Apsaugos klasė | IP66 / NEMA 4X |
| Matmenys | 185 x 221 x 160 mm |
| Svoris | 5,7 kg |
| Paraiška | Lankstus dozavimas su rankiniu arba išoriniu valdymu pramonėje |
| Straipsnio numeris | Produktas | Kaina |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |