Ihned k dispozici žádost o cenovou nabídku.
Qdos 30 Universal s hlavou čerpadla SEBS a pravostranným provedením je flexibilní a spolehlivé dávkovací čerpadlo vhodné jak pro ruční ovládání, tak pro externí řízení pomocí analogových a digitálních signálů. Tato verze nabízí maximální kontrolu nad procesem dávkování, takže je vhodná pro různé průmyslové aplikace.
Hlava čerpadla SEBS je určena pro širokou škálu chemických kapalin a nabízí vynikající odolnost vůči agresivním médiím. Díky chytrému systému ReNu lze celou hlavu čerpadla snadno vyměnit bez použití nářadí, což zajišťuje minimální prostoje a maximální bezpečnost při údržbě. Díky pravostrannému provedení je toto čerpadlo vhodné pro instalace s připojením hlavy čerpadla na pravé straně.
| Tlak (bar) | Maximální průtok (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Model | Qdos 30 Universal - SEBS - pravý |
| Poloha hlavy čerpadla | Vpravo |
| Materiál hlavy čerpadla | SEBS |
| Výživa | 100-240 V AC |
| Komunikace | Univerzální ovládání (manuální a externí) |
| Operace | Ruční, digitální a analogové signály |
| Maximální průtok | 30 l/h |
| Maximální tlak | 7 barů |
| Přesnost | ±1% lineární, ±0,5% opakovatelnost |
| Třída ochrany | IP66 / NEMA 4X |
| Rozměry | 185 x 221 x 160 mm |
| Hmotnost | 5,7 kg |
| Aplikace | Flexibilní dávkování s manuálním nebo externím ovládáním v průmyslových aplikacích |
| Číslo článku | Produkt | Cena |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |