Dostępne natychmiast z prośbą o wycenę.
Qdos 30 Universal 24R z głowicą Santoprene i prawostronną konstrukcją to dokładna i niewymagająca konserwacji pompa dozująca działająca przy napięciu 24 V DC, idealna do zastosowań, w których wymagane jest zasilanie niskim napięciem. Dzięki połączeniu sterowania ręcznego i zewnętrznego za pomocą sygnałów analogowych lub cyfrowych, pompa ta oferuje maksymalną elastyczność w różnych środowiskach procesowych.
Odporna na chemikalia głowica pompy z Santoprenu nadaje się do agresywnych i ściernych cieczy i może być łatwo wymieniona na system ReNu, bez użycia narzędzi i przerywania procesu. Dzięki kompaktowej konstrukcji, wysokiej dokładności dozowania i wszechstronnym opcjom sterowania, Qdos 30 Universal 24R Right jest niezawodnym wyborem do wymagających zastosowań dozowania.
| Ciśnienie (bar) | Maksymalny przepływ (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Model | Qdos 30 Universal 24R - Santoprene - prawy |
| Pozycja głowicy pompy | Prawo |
| Materiał głowicy pompy | Santoprene |
| Odżywianie | 24 V DC |
| Komunikacja | Uniwersalne sterowanie (ręczne i zewnętrzne) |
| Działanie | Sygnały ręczne, cyfrowe i analogowe |
| Maksymalny przepływ | 30 l/h |
| Maksymalne ciśnienie | 7 pasek |
| Dokładność | ±1% liniowy, ±0,5% powtarzalność |
| Klasa ochrony | IP66 / NEMA 4X |
| Wymiary | 185 x 221 x 160 mm |
| Waga | 5,7 kg |
| Zastosowanie | Niskonapięciowe rozwiązania pomiarowe z elastycznym sterowaniem |
| Numer artykułu | Produkt | Cena |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |