Ihned k dispozici žádost o cenovou nabídku.
Qdos 30 Universal 24R se santoprenovou hlavou čerpadla a pravostranným provedením je přesné dávkovací čerpadlo s nízkými nároky na údržbu, které pracuje na 24 V DC a je ideální pro aplikace, kde je vyžadováno nízké napětí. Díky kombinaci manuálního a externího ovládání prostřednictvím analogových nebo digitálních signálů nabízí toto čerpadlo maximální flexibilitu v různých procesních prostředích.
Chemicky odolná santoprénová hlava čerpadla je vhodná pro agresivní a abrazivní kapaliny a lze ji snadno vyměnit za systém ReNu bez použití nářadí a přerušení procesu. Díky kompaktní konstrukci, vysoké přesnosti dávkování a univerzálním možnostem ovládání je Qdos 30 Universal 24R Right spolehlivou volbou pro náročné dávkovací aplikace.
| Tlak (bar) | Maximální průtok (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Model | Qdos 30 Universal 24R - Santopren - pravý |
| Poloha hlavy čerpadla | Vpravo |
| Materiál hlavy čerpadla | Santoprene |
| Výživa | 24 V DC |
| Komunikace | Univerzální ovládání (manuální a externí) |
| Operace | Ruční, digitální a analogové signály |
| Maximální průtok | 30 l/h |
| Maximální tlak | 7 barů |
| Přesnost | ±1% lineární, ±0,5% opakovatelnost |
| Třída ochrany | IP66 / NEMA 4X |
| Rozměry | 185 x 221 x 160 mm |
| Hmotnost | 5,7 kg |
| Aplikace | Nízkonapěťová měřicí řešení s flexibilním ovládáním |
| Číslo článku | Produkt | Cena |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |