Galima prašyti citatos iš karto.
"Qdos 30 Universal 24R" su "Santoprene" siurblio galvute ir dešiniosios rankos konstrukcija yra tikslus ir nereikalaujantis daug priežiūros dozavimo siurblys, veikiantis 24 V nuolatinės srovės įtampa, idealiai tinkantis naudoti ten, kur reikalingas žemos įtampos maitinimas. Dėl rankinio ir išorinio valdymo analoginiais arba skaitmeniniais signalais derinio šis siurblys užtikrina maksimalų lankstumą įvairiose technologinėse aplinkose.
Cheminėms medžiagoms atspari santopreno siurblio galvutė tinka agresyviems ir abrazyviniams skysčiams ir gali būti lengvai pakeista "ReNu" sistema, nenaudojant įrankių ir nenutraukiant proceso. Kompaktiškos konstrukcijos, didelio dozavimo tikslumo ir universalių valdymo galimybių "Qdos 30 Universal 24R Right" yra patikimas pasirinkimas sudėtingiems dozavimo darbams.
| Slėgis (bar) | Didžiausias srautas (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Modelis | "Qdos 30 Universal 24R" - Santoprenas - Dešinysis |
| Siurblio galvutės padėtis | Dešinė |
| Siurblio galvutės medžiaga | Santoprene |
| Mityba | 24 V NUOLATINĖ SROVĖ |
| Ryšiai | Universalus valdymas (rankinis ir išorinis) |
| Operacija | Rankinis, skaitmeninis ir analoginis signalas |
| Didžiausias srautas | 30 l/h |
| Didžiausias slėgis | 7 barai |
| Tikslumas | ±1% linijinis, ±0,5% pakartojamumas |
| Apsaugos klasė | IP66 / NEMA 4X |
| Matmenys | 185 x 221 x 160 mm |
| Svoris | 5,7 kg |
| Paraiška | Žemos įtampos matavimo sprendimai su lanksčiu valdymu |
| Straipsnio numeris | Produktas | Kaina |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |