Dostępne natychmiast z prośbą o wycenę.
Pompa Qdos 30 Universal z głowicą Santoprene o konstrukcji lewostronnej oferuje maksymalną elastyczność obsługi i sterowania. Ta pompa dozująca obsługuje zarówno sterowanie ręczne, jak i sterowanie zewnętrzne za pomocą sygnałów analogowych i cyfrowych, dzięki czemu można ją łatwo zintegrować z różnymi środowiskami procesowymi.
Wytrzymała głowica pompy Santoprene zapewnia niezawodne działanie podczas dozowania różnych cieczy chemicznych, w tym mediów agresywnych i ściernych. Dzięki systemowi głowicy pompy ReNu konserwację można przeprowadzić szybko i bezpiecznie, bez użycia narzędzi i bez przerywania procesu. Sprawia to, że Qdos 30 Universal jest wszechstronnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają dokładnego dozowania z pełną kontrolą i minimalnym czasem przestoju.
| Ciśnienie (bar) | Maksymalny przepływ (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Model | Qdos 30 Universal - Santoprene - Lewy |
| Pozycja głowicy pompy | Linki |
| Materiał głowicy pompy | Santoprene |
| Odżywianie | 100-240 V AC |
| Komunikacja | Uniwersalne sterowanie (ręczne i zewnętrzne) |
| Działanie | Sygnały ręczne, cyfrowe i analogowe |
| Maksymalny przepływ | 30 l/h |
| Maksymalne ciśnienie | 7 pasek |
| Dokładność | ±1% liniowy, ±0,5% powtarzalność |
| Klasa ochrony | IP66 / NEMA 4X |
| Wymiary | 185 x 221 x 160 mm |
| Waga | 5,7 kg |
| Zastosowanie | Elastyczne dozowanie z kontrolą ręczną lub zewnętrzną |
| Numer artykułu | Produkt | Cena |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |