Disponibil solicitați o ofertă imediat.
Qdos 30 Universal cu cap de pompă Santoprene cu design stânga oferă flexibilitate maximă în operare și control. Această pompă de dozare suportă atât controlul manual, cât și controlul extern prin semnale analogice și digitale, facilitând integrarea acesteia într-o varietate de medii de proces.
Capul de pompă robust din Santoprene asigură performanțe fiabile la dozarea diferitelor lichide chimice, inclusiv a mediilor agresive și abrazive. Datorită sistemului capului de pompare ReNu, întreținerea poate fi efectuată rapid și în siguranță, fără unelte și fără întreruperea procesului. Acest lucru face ca Qdos 30 Universal să fie o soluție versatilă pentru cei care caută o dozare precisă, cu control total și timp minim de oprire.
| Presiune (bar) | Debit maxim (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Model | Qdos 30 Universal - Santoprene - Stânga |
| Poziția capului pompei | Legături |
| Material cap pompă | Santoprene |
| Nutriție | 100-240 V AC |
| Comunicații | Control universal (manual și extern) |
| Funcționare | Semnale manuale, digitale și analogice |
| Debit maxim | 30 l/h |
| Presiunea maximă | 7 bar |
| Acuratețe | ±1% liniar, ±0,5% repetabilitate |
| Clasa de protecție | IP66 / NEMA 4X |
| Dimensiuni | 185 x 221 x 160 mm |
| Greutate | 5,7 kg |
| Aplicație | Dozare flexibilă cu control manual sau extern |
| Numărul articolului | Produs | Preț |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |