Ihned k dispozici žádost o cenovou nabídku.
Qdos 30 Universal se santoprenovou hlavou čerpadla v levém provedení nabízí maximální flexibilitu při ovládání a řízení. Toto dávkovací čerpadlo podporuje jak manuální ovládání, tak externí řízení pomocí analogových a digitálních signálů, což usnadňuje jeho integraci do různých procesních prostředí.
Robustní santoprénová hlava čerpadla zajišťuje spolehlivý výkon při dávkování různých chemických kapalin včetně agresivních a abrazivních médií. Díky systému hlavy čerpadla ReNu lze údržbu provádět rychle a bezpečně, bez použití nářadí a bez přerušení procesu. Díky tomu je Qdos 30 Universal univerzálním řešením pro ty, kteří hledají přesné dávkování s plnou kontrolou a minimálními prostoji.
| Tlak (bar) | Maximální průtok (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Model | Qdos 30 Universal - Santopren - levý |
| Poloha hlavy čerpadla | Odkazy |
| Materiál hlavy čerpadla | Santoprene |
| Výživa | 100-240 V AC |
| Komunikace | Univerzální ovládání (manuální a externí) |
| Operace | Ruční, digitální a analogové signály |
| Maximální průtok | 30 l/h |
| Maximální tlak | 7 barů |
| Přesnost | ±1% lineární, ±0,5% opakovatelnost |
| Třída ochrany | IP66 / NEMA 4X |
| Rozměry | 185 x 221 x 160 mm |
| Hmotnost | 5,7 kg |
| Aplikace | Flexibilní dávkování s manuálním nebo externím ovládáním |
| Číslo článku | Produkt | Cena |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |