Galima prašyti citatos iš karto.
"Qdos 30 Universal" su "Santoprene" siurblio galvute kairėje pusėje užtikrina maksimalų lankstumą naudojant ir valdant. Šį dozavimo siurblį galima valdyti ir rankiniu būdu, ir iš išorės analoginiais bei skaitmeniniais signalais, todėl jį lengva integruoti į įvairias technologines aplinkas.
Tvirta santopreno siurblio galvutė užtikrina patikimą veikimą dozuojant įvairius cheminius skysčius, įskaitant agresyvias ir abrazyvines terpes. Dėl "ReNu" siurblio galvutės sistemos techninę priežiūrą galima atlikti greitai ir saugiai, nenaudojant įrankių ir nenutraukiant proceso. Todėl "Qdos 30 Universal" yra universalus sprendimas tiems, kurie ieško tikslaus dozavimo su visiška kontrole ir minimaliomis prastovomis.
| Slėgis (bar) | Didžiausias srautas (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Modelis | "Qdos 30" universalus - Santoprene - kairysis |
| Siurblio galvutės padėtis | Nuorodos |
| Siurblio galvutės medžiaga | Santoprene |
| Mityba | 100-240 V KINTAMOSIOS SROVĖS |
| Ryšiai | Universalus valdymas (rankinis ir išorinis) |
| Operacija | Rankinis, skaitmeninis ir analoginis signalas |
| Didžiausias srautas | 30 l/h |
| Didžiausias slėgis | 7 barai |
| Tikslumas | ±1% linijinis, ±0,5% pakartojamumas |
| Apsaugos klasė | IP66 / NEMA 4X |
| Matmenys | 185 x 221 x 160 mm |
| Svoris | 5,7 kg |
| Paraiška | Lankstus dozavimas su rankiniu arba išoriniu valdymu |
| Straipsnio numeris | Produktas | Kaina |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |