Ihned k dispozici žádost o cenovou nabídku.
Qdos 30 Universal+ se santoprenovou hlavou čerpadla v levém provedení je pokročilou verzí řady Qdos 30. Toto čerpadlo nabízí rozsáhlé možnosti ovládání, včetně manuálního ovládání, externích signálů i pokročilých komunikačních funkcí pro plnou integraci do automatizačních systémů.
Hlavice čerpadla ze santoprenu je vhodná zejména pro dávkování chemicky agresivních a abrazivních kapalin a díky systému ReNu lze hlavici čerpadla rychle a bezpečně vyměnit bez použití nářadí. Varianta Universal+ se vyznačuje dalšími možnostmi konfigurace, které uživatelům poskytují plnou kontrolu nad procesem dávkování. Toto čerpadlo kombinuje přesnost, odolnost a flexibilitu v jednom kompaktním a výkonném řešení.
| Tlak (bar) | Maximální průtok (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Model | Qdos 30 Universal+ - Santopren - levý |
| Poloha hlavy čerpadla | Odkazy |
| Materiál hlavy čerpadla | Santoprene |
| Výživa | 100-240 V AC |
| Komunikace | Komplexní ovládání včetně digitálních/analogových signálů a pokročilých funkcí |
| Operace | Ruční, vzdálené a pokročilé nastavení přes uživatelské rozhraní |
| Maximální průtok | 30 l/h |
| Maximální tlak | 7 barů |
| Přesnost | ±1% lineární, ±0,5% opakovatelnost |
| Třída ochrany | IP66 / NEMA 4X |
| Rozměry | 185 x 221 x 160 mm |
| Hmotnost | 5,7 kg |
| Aplikace | Přesné dávkování s rozsáhlými možnostmi ovládání a konfigurace |
| Číslo článku | Produkt | Cena |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |