Ihned k dispozici žádost o cenovou nabídku.
Qdos 30 Universal se santoprenovou hlavou čerpadla a pravostranným provedením je výkonné a flexibilní dávkovací čerpadlo vhodné jak pro ruční ovládání, tak pro externí řízení pomocí digitálních nebo analogových signálů. Díky tomu je čerpadlo ideální pro různé aplikace, kde je nezbytné přesné dávkování a snadná integrace.
Hlavice čerpadla ze santoprenu vyniká vynikající chemickou odolností a odolností vůči abrazivním kapalinám, díky čemuž je čerpadlo široce použitelné v průmyslových a chemických procesech. Díky inteligentnímu systému ReNu lze celou hlavu čerpadla vyměnit rychle a bezpečně, bez použití nářadí. Díky svému spolehlivému výkonu a konstrukci nenáročné na údržbu představuje Qdos 30 Universal Right odolné a účinné řešení pro přesné dávkování.
| Tlak (bar) | Maximální průtok (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Model | Qdos 30 Universal - Santopren - pravý |
| Poloha hlavy čerpadla | Vpravo |
| Materiál hlavy čerpadla | Santoprene |
| Výživa | 100-240 V AC |
| Komunikace | Univerzální ovládání (manuální a externí) |
| Operace | Ruční, digitální a analogové signály |
| Maximální průtok | 30 l/h |
| Maximální tlak | 7 barů |
| Přesnost | ±1% lineární, ±0,5% opakovatelnost |
| Třída ochrany | IP66 / NEMA 4X |
| Rozměry | 185 x 221 x 160 mm |
| Hmotnost | 5,7 kg |
| Aplikace | Flexibilní dávkování s manuálním nebo externím ovládáním |
| Číslo článku | Produkt | Cena |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |