Ihned k dispozici žádost o cenovou nabídku.
Qdos 30 je kompaktní a výkonné dávkovací čerpadlo určené k dávkování kapalin s vysokou přesností a minimální námahou. Díky chytré konstrukci se čerpadlo snadno instaluje a obsluhuje, aniž by bylo nutné používat složité ventily nebo kalibrace. Díky inovativní hlavě čerpadla ReNu je údržba překvapivě snadná: po rychlé výměně je čerpadlo okamžitě připraveno k dalšímu použití, a to bez použití nářadí a dlouhých odstávek.
Toto peristaltické dávkovací čerpadlo je navrženo pro spolehlivý výkon v různých aplikacích, od úpravy vody a dávkování chemikálií až po průmyslové procesy. Qdos 30 je známé pro své konstantní a stabilní dávkování, a to i při měnících se tlakových podmínkách. Díky robustnímu pouzdru a vynikající chemické odolnosti je ideálním řešením pro profesionály, kteří hledají přesnost a snadné použití v jednom.
| Tlak (bar) | Maximální průtok (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Model | Qdos 30 |
| Průtok (typický) | 0,1 - 500 ml/min (0,001 - 7,93 USGPH) |
| Maximální pracovní tlak | 7 barů (ReNu Santoprene), 4 bary (ReNu SEBS) |
| Přesnost | ±1% lineární, ±0,5% opakovatelnost |
| Rozsah rychlosti | 0,025-125 otáček za minutu (v závislosti na modelu) |
| Kontrolní poměr | 5000:1 (ručně 1900:1) |
| Teplotní rozsah (okolí) | 5 °C - 45 °C (santopren), 5 °C - 40 °C (SEBS) |
| Bydlení | IP66, prachotěsné a vodotěsné |
| Výživa | 100-240 V AC, 50/60 Hz nebo 12-24 V DC |
| Materiál tekutá podložka | Santoprenové nebo SEBS trubky, PVDF nebo PP konektory |
| Hmotnost (pohon) | 4,1 kg |
| Hmotnost (hlava čerpadla) | 0,95 kg |
| Rozměry (ŠxVxH) | 234 x 214 x 233 mm |
| Hladina hluku | < 70 dB(A) na 1 metr |
| Typy hlavic čerpadel ReNu | Santopren (7 barů), SEBS (4 bary) |
| Certifikace | CE, NSF 61 (kromě PU), cETLus, RoHS, FDA (SEBS) |
| Číslo článku | Produkt | Cena |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |