Disponibil solicitați o ofertă imediat.
Qdos 30 PROFIBUS cu cap de pompă SEBS și versiune dreaptă este o pompă de dozare industrială cu integrare completă în rețelele PROFIBUS DP. Această versiune permite controlul digital direct, monitorizarea stării și diagnosticarea defecțiunilor, ceea ce o face ideală pentru mediile automatizate în care fiabilitatea și precizia sunt cruciale.
Capul de pompă SEBS rezistent la substanțe chimice este rezistent la lichide agresive și abrazive, iar datorită sistemului ReNu, capul de pompă poate fi înlocuit rapid fără unelte. Versiunea din dreapta este ideală pentru aplicațiile în care pompa este amplasată pe partea dreaptă a sistemului.
| Presiune (bar) | Debit maxim (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Model | Qdos 30 PROFIBUS - SEBS - Dreapta |
| Poziția capului pompei | Corect |
| Material cap pompă | SEBS |
| Nutriție | 100-240 V AC |
| Comunicații | PROFIBUS DP |
| Funcționare | Control complet al rețelei prin fieldbus |
| Debit maxim | 30 l/h |
| Presiunea maximă | 7 bar |
| Acuratețe | ±1% liniar, ±0,5% repetabilitate |
| Clasa de protecție | IP66 / NEMA 4X |
| Dimensiuni | 185 x 221 x 160 mm |
| Greutate | 5,7 kg |
| Aplicație | Măsurarea digitală a proceselor în medii industriale PROFIBUS |
| Numărul articolului | Produs | Preț |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |