Disponibil solicitați o ofertă imediat.
Qdos 30 Universal cu cap de pompă Santoprene și design pentru mâna dreaptă este o pompă de dozare puternică și flexibilă, potrivită atât pentru operare manuală, cât și pentru control extern prin semnale digitale sau analogice. Acest lucru face ca pompa să fie ideală pentru o varietate de aplicații în care dozarea precisă și integrarea ușoară sunt esențiale.
Capul de pompă din Santoprene oferă o rezistență chimică excelentă și rezistă la lichidele abrazive, făcând pompa aplicabilă pe scară largă în procesele industriale și chimice. Datorită sistemului inteligent ReNu, întregul cap al pompei poate fi înlocuit rapid și sigur, fără unelte. Cu performanțele sale fiabile și designul ușor de întreținut, Qdos 30 Universal Right este o soluție durabilă și eficientă pentru dozarea de precizie.
| Presiune (bar) | Debit maxim (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Model | Qdos 30 Universal - Santoprene - Dreapta |
| Poziția capului pompei | Corect |
| Material cap pompă | Santoprene |
| Nutriție | 100-240 V AC |
| Comunicații | Control universal (manual și extern) |
| Funcționare | Semnale manuale, digitale și analogice |
| Debit maxim | 30 l/h |
| Presiunea maximă | 7 bar |
| Acuratețe | ±1% liniar, ±0,5% repetabilitate |
| Clasa de protecție | IP66 / NEMA 4X |
| Dimensiuni | 185 x 221 x 160 mm |
| Greutate | 5,7 kg |
| Aplicație | Dozare flexibilă cu control manual sau extern |
| Numărul articolului | Produs | Preț |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |