Galima prašyti citatos iš karto.
"Qdos 30 Remote" su SEBS siurblio galvute ir dešiniąja versija yra patikimas dozavimo siurblys su išoriniu valdymu, tinkamas integruoti į technologinius įrenginius, naudojančius skaitmeninius arba analoginius valdymo signalus. Dėl tikslaus reguliavimo ir lankstaus valdymo šis siurblys idealiai tinka kritinėms reikmėms, be kita ko, vandens valymo, chemijos ir maisto pramonėje.
SEBS siurblio galvutė yra atspari cheminėms medžiagoms ir ilgaamžė, ją galima lengvai pakeisti naudojant patentuotą "ReNu" sistemą be įrankių. Dėl dešiniosios versijos šis siurblys tinka įrenginiams, kuriuose siurblio galvutės jungtį norima įrengti dešinėje pusėje.
| Slėgis (bar) | Didžiausias srautas (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Modelis | "Qdos 30" nuotolinio valdymo pultas - SEBS - dešinysis |
| Siurblio galvutės padėtis | Dešinė |
| Siurblio galvutės medžiaga | SEBS |
| Mityba | 100-240 V KINTAMOSIOS SROVĖS |
| Ryšiai | Išorinis valdymas (skaitmeniniai ir analoginiai signalai) |
| Operacija | Paleidimo/išjungimo ir dozavimo valdymas išoriniais signalais |
| Didžiausias srautas | 30 l/h |
| Didžiausias slėgis | 7 barai |
| Tikslumas | ±1% linijinis, ±0,5% pakartojamumas |
| Apsaugos klasė | IP66 / NEMA 4X |
| Matmenys | 185 x 221 x 160 mm |
| Svoris | 5,7 kg |
| Paraiška | Išoriškai valdomas cheminių medžiagų dozavimas pramoniniuose procesuose |
| Straipsnio numeris | Produktas | Kaina |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |