Galima prašyti citatos iš karto.
"Qdos 30 Manual" su SEBS siurblio galvute ir kairiąja versija yra lengvai naudojamas dozavimo siurblys, skirtas tiksliam ir patikimam skysčių dozavimui be išorinio valdymo. Ši versija ypač tinkama savarankiškam naudojimui, kai svarbiausia - paprastas naudojimas ir pastovus veikimas.
SEBS siurblio galvutė pasižymi puikiu atsparumu cheminėms medžiagoms ir tinka įvairioms reikmėms, įskaitant vandens valymą, cheminius procesus ir dozavimo užduotis maisto pramonėje. Dėl "ReNu" sistemos siurblio galvutę galima visiškai ir greitai pakeisti be įrankių, todėl techninė priežiūra yra saugi ir efektyvi.
| Slėgis (bar) | Didžiausias srautas (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Modelis | "Qdos 30" rankinis - SEBS - kairysis |
| Siurblio galvutės padėtis | Nuorodos |
| Siurblio galvutės medžiaga | SEBS |
| Mityba | 100-240 V KINTAMOSIOS SROVĖS |
| Ryšiai | Netaikoma (rankinis valdymas) |
| Operacija | Rankiniu būdu per valdymo skydelį |
| Didžiausias srautas | 30 l/h |
| Didžiausias slėgis | 7 barai |
| Tikslumas | ±1% linijinis, ±0,5% pakartojamumas |
| Apsaugos klasė | IP66 / NEMA 4X |
| Matmenys | 185 x 221 x 160 mm |
| Svoris | 5,7 kg |
| Paraiška | Lengvas rankinis dozavimas su cheminėms medžiagoms atspariu SEBS siurbliu |
| Straipsnio numeris | Produktas | Kaina |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |