Galima prašyti citatos iš karto.
"Qdos 30 Universal" su SEBS siurblio galvute ir kairiąja konstrukcija yra universalus dozavimo siurblys, tinkantis tiek rankiniam valdymui, tiek išoriniam valdymui skaitmeniniais ir analoginiais signalais. Dėl šio lankstumo siurblys idealiai tinka įvairioms pramoninės aplinkos reikmėms, kai būtinas patikimumas, tikslumas ir paprastas naudojimas.
SEBS siurblio galvutė pasižymi puikiu atsparumu cheminėms medžiagoms ir yra atspari nusidėvėjimui, todėl siurblys tinka vandens valymo, cheminių medžiagų dozavimo ir perdirbimo pramonėje ir kt. Dėl išmaniosios "ReNu" sistemos visą siurblio galvutę galima greitai ir saugiai pakeisti be įrankių, taip sumažinant prastovos laiką.
| Slėgis (bar) | Didžiausias srautas (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Modelis | "Qdos 30 Universal" - SEBS - kairysis |
| Siurblio galvutės padėtis | Nuorodos |
| Siurblio galvutės medžiaga | SEBS |
| Mityba | 100-240 V KINTAMOSIOS SROVĖS |
| Ryšiai | Universalus valdymas (rankinis ir išorinis) |
| Operacija | Rankinis, skaitmeninis ir analoginis signalas |
| Didžiausias srautas | 30 l/h |
| Didžiausias slėgis | 7 barai |
| Tikslumas | ±1% linijinis, ±0,5% pakartojamumas |
| Apsaugos klasė | IP66 / NEMA 4X |
| Matmenys | 185 x 221 x 160 mm |
| Svoris | 5,7 kg |
| Paraiška | Lankstus dozavimas su rankiniu arba išoriniu valdymu pramonėje |
| Straipsnio numeris | Produktas | Kaina |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |