Galima prašyti citatos iš karto.
"Qdos 30 Manual" su SEBS siurblio galvute ir dešiniąja versija yra tikslus ir nereikalaujantis daug priežiūros dozavimo siurblys, skirtas rankiniam naudojimui. Ši versija idealiai tinka tais atvejais, kai reikia pastovaus dozavimo be išorinio valdymo. Dėl tvirtos konstrukcijos ir SEBS siurblio galvutės atsparumo cheminėms medžiagoms šį siurblį galima plačiai naudoti vandens valymo, laboratorijose ir pramoniniuose procesuose, be kita ko.
Siurblyje įdiegta naujoviška "ReNu" sistema, leidžianti greitai ir be įrankių pakeisti visą siurblio galvutę. Taip išvengiama ilgesnių prastovų ir užtikrinamas patikimas siurblio veikimas net ir naudojant agresyvius ar abrazyvinius skysčius. Naudodami "Qdos 30 Manual" pasirinkote patogų sprendimą, užtikrinantį didžiausią tikslumą ir minimalias techninės priežiūros išlaidas.
| Slėgis (bar) | Didžiausias srautas (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Modelis | "Qdos 30" vadovas - SEBS - Dešinysis |
| Siurblio galvutės padėtis | Dešinė |
| Siurblio galvutės medžiaga | SEBS |
| Mityba | 100-240 V KINTAMOSIOS SROVĖS |
| Ryšiai | Netaikoma (rankinis valdymas) |
| Operacija | Rankiniu būdu per valdymo skydelį |
| Didžiausias srautas | 30 l/h |
| Didžiausias slėgis | 7 barai |
| Tikslumas | ±1% linijinis, ±0,5% pakartojamumas |
| Apsaugos klasė | IP66 / NEMA 4X |
| Matmenys | 185 x 221 x 160 mm |
| Svoris | 5,7 kg |
| Paraiška | Paprastas cheminių skysčių dozavimas rankiniu būdu |
| Straipsnio numeris | Produktas | Kaina |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |