Galima prašyti citatos iš karto.
"Qdos 30 Universal+" su "Santoprene" siurblio galvute ir dešinės rankos konstrukcija yra universaliausia ir išsamiausia "Qdos 30" asortimento versija. Šis dozavimo siurblys sujungia tikslų skysčio dozavimą su plačiomis valdymo galimybėmis, įskaitant rankinį valdymą, nuotolinį valdymą, taip pat pažangius ryšių protokolus, kad būtų galima visiškai integruoti sistemą.
Dėl tvirtos santopreno siurblio galvutės šis siurblys labai atsparus agresyviems chemikalams ir abrazyviniams skysčiams. Dėl išmaniosios "ReNu" sistemos, leidžiančios be įrankių pakeisti visą siurblio galvutę, techninė priežiūra yra paprasta ir greita. Didžiausią kontrolę, patikimumą ir lankstumą užtikrinantis siurblys "Universal+ Right" idealiai tinka reikliems pramoniniams darbams, kur labai svarbu tikslumas ir veikimo laikas.
| Slėgis (bar) | Didžiausias srautas (ml/min) |
| 0 | 500 ml/min |
| 1 | ±485 ml/min |
| 2 | ±470 ml/min |
| 3 | ±440 ml/min |
| 4 | ±400 ml/min |
| 5 | ±350 ml/min |
| 6 | ±280 ml/min |
| 7 | ±230 ml/min |
| Modelis | "Qdos 30 Universal+" - "Santoprene" - Dešinysis |
| Siurblio galvutės padėtis | Dešinė |
| Siurblio galvutės medžiaga | Santoprene |
| Mityba | 100-240 V KINTAMOSIOS SROVĖS |
| Ryšiai | Visapusiškas valdymas, įskaitant skaitmeninius / analoginius signalus ir išplėstines funkcijas |
| Operacija | Rankiniai, nuotoliniai ir išplėstiniai nustatymai per naudotojo sąsają |
| Didžiausias srautas | 30 l/h |
| Didžiausias slėgis | 7 barai |
| Tikslumas | ±1% linijinis, ±0,5% pakartojamumas |
| Apsaugos klasė | IP66 / NEMA 4X |
| Matmenys | 185 x 221 x 160 mm |
| Svoris | 5,7 kg |
| Paraiška | Tikslus dozavimas su plačiomis valdymo ir konfigūravimo parinktimis |
| Straipsnio numeris | Produktas | Kaina |
|---|---|---|
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € | ||
| € |